Bulut Sunucular

VMware Altyapısı ile Güçlendirilmiş Ölçeklenebilir Sunucular

İşlemci

0.5 Core

RAM

512 MB

Disk

25 GB

Trafik

500 GB

$19.95/mo

Satın Al!
İşlemci

1 Core

RAM

1 GB

Disk

50 GB

Trafik

1 TB

$49.95/mo

Satın Al!
İşlemci

2 Core

RAM

2 GB

Disk

200 GB

Trafik

1.5 TB

$89.95/mo

Satın Al!
İşlemci

2 Core

RAM

4 GB

Disk

170 GB

Trafik

2 TB

$129.95/mo

Satın Al!
İşlemci

4 Core

RAM

8 GB

Disk

250 GB

Trafik

3 TB

$159.95/mo

Satın Al!

En Uygun VDS-VPS Sunucu Seçenekleri!

Öne Çıkan Özellikler

NVME.2 diskler, SSD disklere göre 4 kata kadar daha hızlıdır. VDS sunucu siparişinizde NVME.2 disk altyapısını seçerek sisteminizin veya sitelerinizin SSD disklere göre daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

VDS sunucu hizmetinizi, ihtiyaçlarınıza göre dilediğiniz gibi yapılandırabilir ve tam da ihtiyacınız olan hizmetlere sahip olabilirsiniz. Böylece zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Güçlü Yönetim Paneli

En popüler yönetim panelleri ile yönetim sorununu ortadan kaldırın.

Ölçeklenebilir

Bulut sunucularınızın özelliklerini anında yükseltebilirsiniz.

Yedeklenebilir

Yedekleme hizmetimizi kullanarak dilediğiniz zaman yedeklerinize ulaşın.

SSS

VDS server siparişinizi verdikten sonra mümkün olan en kısa sürede kuruyoruz. VDS server hizmetinizin kurulumunu yapıyor ve talep ettiğiniz konfigürasyonları ayarlıyoruz. Kurulumu ve talep edilen konfigürasyonları tamamlanana sunucunuz son kez test edilir ve size teslim edilir.
VDS server hizmetlerinde trafik, alınan ve gönderilen verilerin tamamıdır. Aslında bu tüm cihaz ve servislerde bu şekilde açıklanmaktadır. Limitsiz trafik ile sunucunuzun veri alışverişi özgürce ve herhangi bir kısıtlamaya tabi olmadan yapılır. VDS server hizmetinde limitsiz trafik, diğer hosting paketlerinde olduğu gibi oldukça önemli ve gereklidir.
VDS server hizmetleri dahil olmak üzere bütün web hosting, bayi hosting, SEO hosting, Wordpress hosting ürünlerimizin tümünde SSD disk kullanıyoruz. Ancak talep ederseniz, cloud server hizmetinde NVME M.2 disk seçimi de yapabilirsiniz. SSD diskler diğer disk türlerine göre çok daha hızlı veri transferine olanak sağlaması nedeniyle performans açısından olumlu katkı sağlamaktadır.

Considering a hosting solution for your enterprise?

Hosting Paketlerimize Gözatın