Multimedya Hosting'ten satın alabileceğiniz hizmetleri 4 ana başık altında toplayıp her bir ürün grubu için değişen şartları göz önünde bulundurduğumuz 4 farklı ürün sözleşmesi sunmaktayız. Buna göre yukarıdaki bağlantılardan ulaşabileceğiniz sözleşmeler şunlardır.
  • Domain Tescili
  • Web Hosting
  • Sunucular
  • Diğer Hizmetler
Üyelik neden gerekli?
Sitemizden ürün satın alabilmek ve satın aldığınız ürünleri 7 gün 24 saat yönetebilmek amacıyla hazırladığımız Müşteri Paneli erişimi için multimedyahosting.com üzerinde bir hesabınız olmalıdır.
Bunun yanı sıra size ürünlerimiz ve multimedyahosting.com ile ilgili en güncel duyuruları ve ürün güncellemelerini üyelik sırasında belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize veya cep telefonunuza SMS ile göndermekteyiz.

T.C. Kimlik Numaram Neden Gerekli?
* 29/08/2006 Tarihli, 26274 Sayılı Resmi Gazete'de tebliğ edildiği üzere 1/1/2007 Tarihinden itibaren T.C. Kimlik numarası belirtmeniz yasal zorunluluktur.

Genel Üyelik Sözleşmesi
1-) Bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır,
2-) Üyelik bilgileri kesinlik ile doğru olarak verilmelidir,
3-) Şirketimiz üyeliğinizi iptal etme hakkını saklı tutar,
4-) Gerçeği yansıtmayan bilgi yer alan üyelikler iptal edilir,
5-) Her bir mail adresi ile sadece bir üyelik açılabilir,
6-) Üyelikler log kayıtlarının saklanma zorunluluğu ilkesine bağlı olmak üzere giriş yapılmadığı süreç itibari ile 5 yıl silinemez,
7-) Borcunuz olması ve uyarılara rağman ödeme yapmamanızda, varsa üyeliğinize tanımlı kredi kartınızdan borcunuz tahsil edilir,
8-) Tarafımızdan gönderilen hertürlü reklam, uyarı, uyarı ve bilgi SMS ve e-postaları almayı kabul etmiş sayılırsınız,
9-) Üye olunduğu anda "Kullanım Sözleşmesi" sayfasındaki tüm sözleşmeler kabul edilmiş sayılır.
10-) Üyeliğin sahte veya alakasız kimlik bilgileri ile açılmasından şüphe duyulması üzerine üye girişi engellenir ve kimlik talep edilir.

**Üye Olmanız Halinde Yukarıda Yer Alan Tüm Maddeleri Kabul Ediyor ve Onaylamış Sayılırsınız.

Powered by WHMCompleteSolution